אודות

אודות אלרום טיולים:

הנופים המרהיבים, הטבע הפלאי, הערים הקסומות וההיסטוריה שמאחוריהן, כל אלה ועוד קורצים למטייל הדתי שרוצה לראות את העולם, וליהנות מאוכל כשר.

כדי לאפשר את כל השילוב המעניין הזה, חברת אלרום טיולי טבע ושורשים מאפשרות טיולי קבוצות ליוון(לסלוניקי ולצפון יוון,ולאתונה ולמרכז יוון ולאיים)לקפריסין,לגיאורגיה,וליעדים נוספים. על מנת שלמטייל שומר הכשרות יהיה טיול איכותי, ייחודי ו”שונה” מיתר הטיולים המוצעים בשוק טיולי שומרי הכשרות,ובכך דואגת שנחווה טיול מיוחד ומעצים תוך כדי, מתן פתרונות טובים ומהירים לכל קושי העלול להתרחש במהלך הטיול.

חברת אלרום טיולי טבע ושורשים, שמה דגש רב על מפגש עם הטבע בטיולים גיאוגרפיים באתרים היפים ביותר  ברמה אקדמית  ביותר לצד מפגש מעמיק ומרגש עם ההיסטוריה של הקהילות היהודיות בעבר ובהווה וזאת בדגש על ארוחות  כשרות למהדרין החשובות למטייל הדתי,בניית מסלול שכולל את האתרים היהודים(בתי כנסת מוזיאונים,ומפגש חוויתי עם אנשים בקהילה המקומית וכד')

חברת אלרום  פועלת בשוק טיולי המסורת למטייל הדתי והמסורתי שומרי הכשרות לחו”ל, משנת ,2003 וידועה בשילוב המיוחד של לוגיסטיקה מדוקדקת, מדריכים אקדמאיים בכירים ומנוסים, בעלי ידע נרחב בתחומים רבים, תוך מתן דגש רב על ההיסטוריה של הקהילות היהודיות שהלכו בעולם במשך  2000 שנות גלות עם מסלולי הליכה המשלבים סיורים עירוניים וטיולים גיאוגרפיים מרתקים,  מפגש עם התרבויות המקומיות ערבי פולקלור בטברנה עם נגנים ורקדנים ועוד.

בנוסף לכך, המסלול מתוכון כך שבתי מלון יהיו ברמה גבוהה עם ארוחות מעודנות וטעימות וכן שיהיו סמוכים  לבתי הכנסת הפעילים בקהילה היהודית בעיר, כדי לאפשר הליכה קצרה לתפילות השבת כסדרן.

לכן,כשיש מי שדואג לכל הסידורים גם במישור הדתי,הלוגיסטי והחוויתי כל מה שנותר לכם הוא להתרגש לקראת הנסיעה ולהינות ממנה.

אנו בטוחים שגם אתם תצטרפו למאות לקוחותינו שטיילו עימנו בעבר וממליצים בכל פה עלינו.

מיכאל קארו בעל החברה ומדריך בכיר בה,הינו בוגר לימודי ארץ ישראל היסטוריה וארכיאולוגיה מאוניברסיטת בר אילן,ובעל תעודת הוראה
בעל MA תואר ראשון בהיסטוריה 
מורה דרך מוסמך  משנת 1988מטעם משרד התיירות 
ומנהל קבוצות לחו"ל מטעם משרד התיירות משנת 1990, בעל תו תקן של איגוד המדרשות לכל הארץ,חובש ונהג אמבולנס בהתנדבות במד"א.